diauss-logo
You are here:

E-mail Print PDF

13 D Novi SadRezultati master programa Planiranje i upravljanje regionalnim razvojem predstavljeni su na dijalogu i konferenciji Regional Innovation Strategies for Smart Specialization (RIS3), koje je Univerzitet u Novom Sadu organizovao  2. jula 2013. godine na inicijativu Ministarstva za finansije i ekonomiju Baden-Württemberg-a, Nemačka. Dijalogu sa visokim predstavnicima 4 najnaprednije regije EU (Baden-Virtemberg (Nemačka), Katalonija (Španija), Lombardija (Italija) i Ron-Alp (Francuska)) i prenošenju iskustava i znanja na specijalan poziv rektora Univerziteta u Novom Sadu prisustvovali su studenti master kursa Planiranje i upravljanje regionalnim razvojem.

Link ka dogadjaju

Last Updated ( Thursday, 20 November 2014 17:10 )